Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Wujczak

ul. Tęczowa 11/12, 53-601 Wrocław

+48 71 790 31 64 | biuro@wujczak.pl

Piotr Wujczak
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Wujczak

Piotr Wujczak

Urodzony w roku 1973, studia we Wrocławiu, aplikacja odbyta w Okręgowej Izbie Radców Prawnych
w Wałbrzychu, członek tejże Izby. W 2000r. nabył uprawnienia radcowskie. Od 2001r. wykonuje zawód radcy prawnego, początkowo jako założyciel i wspólnik spółki radców prawnych, a od 2008r. w ramach indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego. Doświadczenie zawodowe nabył podczas pracy w Banku Przemysłowo – Handlowym we Wrocławiu i przy obsłudze prawnej jednej ze spółek akcyjnych wiodącej firmy z branży budowlanej w Polsce.
Bardzo wysoka skuteczność i ilość wygranych spraw sądowych świadczy o kwalifikacjach zawodowych,
a potwierdzają je chociażby sukcesy w postępowaniach sądowych zakończonych przed Sądem Najwyższym, w tym podjętych w składzie pełnej Izby Cywilnej.

Specjalizacja

Specjalista z zakresu procesu cywilnego,
prawa spółek i prawa wekslowego.

Języki obce

Angielski

Pasje

Windsurfing i narciarstwo


Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Wujczak
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Wujczak

Komfort i profesjonalizm

Dla naszych Klientów jesteśmy zawsze do ich dyspozycji. Każdy nasz Klient posiada swojego Opiekuna, który na bieżąco informowuje o etapach zleconych nam spraw. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom wypracowujemy indywidualne modele współpracy.

Do każdej zleconej nam przez Klienta sprawy przydzielany jest właściwy zespół Kancelarii (danej dziedziny prawa), który wnikliwie ją analizuje, gwarantującym tym samym najwyższą jakość świadczonej usługi oraz profesjonalizm. Cechuje nasz odpowiedzialność podczas realizowanych przez nas spraw. To właśnie ona pozwala nam zdobywać zaufanie osób, które z nami współpracują.

150 +

Zadowolonych Klientów

20 +

Lat doświadczenia

250 +

Przeprowadzonych spraw